Понеділок, 20.08.2018, 22:00
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [54]
Пошук
Вхід на сайт
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 6
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
 • Офіційьний блог
 • uCoz Спільнота
 • FAQ по системі
 • КЦПТО
 • Майстер в/н - Стрельцов С.В.
 • База знань uCoz
 • Мій сайт
  Головна » Статті » Мої статті

  Тиждень з охорони праці

  Тиждень з охорони праці

  Найбільший скарб кожної людини – її життя та здоров’я.

  З 24 по 28 квітня 2017 р. в ДПТНЗ «Краматорський центр професійно технічної освіти» проходив тиждень з охорони праці та безпеки життєдіяльності, основною метою якого було формування в учнів навичок культури охорони праці, реалізація яких на практиці сприятиме покращенню умов праці, підвищенню її продуктивності, запобіганню професійних захворювань, виробничого травматизму, аварій.

  25 квітня з метою пропаганди безпечних і нешкідливих умов праці та навчання була проведена тематична лінійка, присвячена Всесвітньому дню охорони праці, на якій учні розповіли про основні законодавчі акти та важливість дотримання правил  з охорони праці та пожежної безпеки. У своєму виступі учні зробили акцент на тому, що важливо знати та пам’ятати кожному – «Підвищення рівня культури охорони праці в суспільстві – це запорука збереження здоров’я та життя учнів та працівників!».

  За рекомендацією Міжнародної організації праці та відповідно до річного плану роботи навчального закладу, 28 квітня 2017 року в Україні та навчальному Центрі, зокрема, відзначався День охорони праці, що проходив під гаслом «Удосконалення збору та використання даних з охорони праці». Головне завдання такого заходу - привернути увагу педагогічного колективу та учнів навчального закладу до проблем охорони праці, допомогти усвідомити пріоритетність безпечного та нешкідливого проведення навчально-виробничого та навчально-виховного процесу.

  Комісією з охорони праці були проведені рейди-перевірки додержання учнями та працівниками вимог норм з охорони праці, електробезпеки, техніки безпеки та безпеки життєдіяльності в Центрі:
  в навчально-виробничих майстернях та кабінетах оновлені куточки з охорони праці та безпеки життєдіяльності;
  регулярно проводяться інструктажі та навчання з охорони праці з учнями та працівниками, записи ведуться в відповідних журналах;
  обладнані куточки наочної агітації з охорони праці і безпеки життєдіяльності.

  В бібліотеці навчального закладу була організована виставка літератури, наочних посібників, засобів навчання та пропаганди з питань охорони праці.

  Майстри в/н та класні керівники  провели виховні години за темами: «Правила пожежної безпеки на території навчального закладу», «Основні законодавчі акти з охорони праці», «Техніка безпеки під час проходження виробничої практики та навчання».

  Активну участь учні Центру взяли в конкурсі плакатів з охорони праці, присвячених безпечним прийомам праці, в яких проявили свою творчість та яскраво зобразили важливу інформацію.

  Проведення тижня охорони праці та безпеки життєдіяльності було корисним і сприяло формуванню у молоді принципу свідомості щодо безпеки праці на виробництві та робочих місцях.

  Категорія: Мої статті | Додав: administrator (10.05.2017)
  Переглядів: 54 | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 0
  uCozCopyright MyCorp © 2018